Poznaj Grupę Szkoleniowo-Edukacyjną Sokrates lepiej!

Od 13 lat wspieramy dyrektorów placówek edukacyjnych i każdego dnia staramy się podnosić jakość pracy w branży edukacyjnej!

Załóż konto Zamów system

Kilka słów o nas

Certyfikat

Niepubliczna Placówka Doskonalenie Nauczycieli Grupa Edukacyjno-Szkoleniowa Sokrates jest z Państwem już od 2007 roku. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie status wiarygodnego partnera placówek edukacyjnych. Nasz zespół to grupa wyjątkowych ludzi - pasjonatów, którzy chcą się dzielić z innymi swoim potencjałem, doświadczeniem i sukcesami. Są wśród nas psycholodzy, pedagodzy, dyrektorzy placówek oświatowych, coache, mediatorzy, wykładowcy uczelni, doradcy metodyczni, nauczyciele oraz eksperci prawa.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla rad pedagogicznych, doskonaleniu zawodowemu dyrektorów placówek oświatowych, a także w procesowym wspomaganiu i diagnozowaniu pracy szkół i przedszkoli. Chętnie za zaproszenie szkoły lub przedszkola, lub innego typu placówki przeprowadzamy tzw. audyt w ustalonym zakresie tematycznym. Od 2010 roku systematycznie i za każdym razem z dużym powodzeniem pomagamy placówkom przygotować się do kontroli lub badań zewnętrznych.

W ramach naszych doświadczeń i głębokiego zaangażowania w działalność szkół i placówek, zauważyliśmy potrzebę odpowiedzi na problemy związane ze wzrostem biurokracji, dlatego też od roku 2014 rozpoczęliśmy intensywne prace nad tworzeniem specjalistycznego oprogramowania dla oświaty, które ma pomóc w podnoszeniu jakości zarządzania placówką.

Obecnie współpracujemy z wieloma organami prowadzącymi, budujemy sieci współpracy, publikujemy dla czołowych wydawców edukacyjnych. Wychodzimy na przeciw wszystkim potrzebom naszych klientów a najbardziej cenimy sobie szczerość, życzliwość i profesjonalizm.

Od początku prowadzenia działalności w 2007 r. kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług. 7 maja 2019 r. otrzymaliśmy certyfikat spełniania normy PN-EN ISO 9001:2015, będący potwierdzeniem wprowadzenia Systemu Zarządzania Jakością w naszej placówce w zakresie prowadzenia działalności edukacyjnej dla nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych oraz procesowego wspomagania rozwoju szkół i przedszkoli.

Certyfikat